ELC-6GN3R3N Panasonic
  • Part Number: ELC-6GN3R3N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2A 66 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-6GN3R3N Panasonic
    ELC-6GN3R3N Panasonic
    ELC-6GN3R3N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-6GN3R3N is described as FIXED IND 3.3UH 2A 66 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.