ELC-6GN2R2N Panasonic
  • Part Number: ELC-6GN2R2N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 47 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-6GN2R2N Panasonic
    ELC-6GN2R2N Panasonic
    ELC-6GN2R2N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-6GN2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 2.4A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.