ELC-6GN1R5N Panasonic
  • Part Number: ELC-6GN1R5N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.2A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-6GN1R5N Panasonic
    ELC-6GN1R5N Panasonic
    ELC-6GN1R5N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-6GN1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 2.2A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE