ELC-3GN8R2N Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN8R2N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 8.2UH 540MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN8R2N Panasonic
    ELC-3GN8R2N Panasonic
    ELC-3GN8R2N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN8R2N is described as FIXED IND 8.2UH 540MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V