ELC-3GN680M Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN680M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 190MA 3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,519
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN680M Panasonic
    ELC-3GN680M Panasonic
    ELC-3GN680M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN680M is described as FIXED IND 68UH 190MA 3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.