ELC-3GN4R7N Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN4R7N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 760MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,118
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN4R7N Panasonic
    ELC-3GN4R7N Panasonic
    ELC-3GN4R7N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN4R7N is described as FIXED IND 4.7UH 760MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.