ELC-3GN330M Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN330M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 280MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,722
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN330M Panasonic
    ELC-3GN330M Panasonic
    ELC-3GN330M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN330M is described as FIXED IND 33UH 280MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"