ELC-3GN2R2N Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN2R2N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,836
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN2R2N Panasonic
    ELC-3GN2R2N Panasonic
    ELC-3GN2R2N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN