ELC-3GN1R0N Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN1R0N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 1.3A 64 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,808
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN1R0N Panasonic
    ELC-3GN1R0N Panasonic
    ELC-3GN1R0N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN1R0N is described as FIXED IND 1UH 1.3A 64 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA