ELC-3GN150M Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN150M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 430MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,758
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN150M Panasonic
    ELC-3GN150M Panasonic
    ELC-3GN150M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN150M is described as FIXED IND 15UH 430MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM