ELC-3GN100M Panasonic
  • Part Number: ELC-3GN100M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,085
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3GN100M Panasonic
    ELC-3GN100M Panasonic
    ELC-3GN100M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3GN100M is described as FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.