ELC-3FN7R5N Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN7R5N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 7.5UH 600MA 390 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,265
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN7R5N Panasonic
    ELC-3FN7R5N Panasonic
    ELC-3FN7R5N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN7R5N is described as FIXED IND 7.5UH 600MA 390 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD