ELC-3FN680M Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN680M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 170MA 4.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,207
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN680M Panasonic
    ELC-3FN680M Panasonic
    ELC-3FN680M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN680M is described as FIXED IND 68UH 170MA 4.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM