ELC-3FN5R6N Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN5R6N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 5.6UH 680MA 310 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,478
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN5R6N Panasonic
    ELC-3FN5R6N Panasonic
    ELC-3FN5R6N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN5R6N is described as FIXED IND 5.6UH 680MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM