ELC-3FN4R7N Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN4R7N
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 750MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,334
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN4R7N Panasonic
    ELC-3FN4R7N Panasonic
    ELC-3FN4R7N is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN4R7N is described as FIXED IND 4.7UH 750MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X