ELC-3FN470M Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN470M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 230MA 2.45 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN470M Panasonic
    ELC-3FN470M Panasonic
    ELC-3FN470M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN470M is described as FIXED IND 47UH 230MA 2.45 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS