ELC-3FN220M Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN220M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 330MA 1.18 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,236
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN220M Panasonic
    ELC-3FN220M Panasonic
    ELC-3FN220M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN220M is described as FIXED IND 22UH 330MA 1.18 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2