ELC-3FN100M Panasonic
  • Part Number: ELC-3FN100M
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 56,847
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-3FN100M Panasonic
    ELC-3FN100M Panasonic
    ELC-3FN100M is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-3FN100M is described as FIXED IND 10UH 530MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH