ELC-18E681L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E681L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 680UH 1.2A 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E681L Panasonic
    ELC-18E681L Panasonic
    ELC-18E681L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E681L is described as FIXED IND 680UH 1.2A 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP