ELC-18E681 Panasonic
  • Part Number: ELC-18E681
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 680UH 1.2A 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E681 Panasonic
    ELC-18E681 Panasonic
    ELC-18E681 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E681 is described as FIXED IND 680UH 1.2A 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"