ELC-18E680L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E680L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 3.6A 36 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E680L Panasonic
    ELC-18E680L Panasonic
    ELC-18E680L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E680L is described as FIXED IND 68UH 3.6A 36 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM