ELC-18E560L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E560L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 3.8A 31 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E560L Panasonic
    ELC-18E560L Panasonic
    ELC-18E560L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E560L is described as FIXED IND 56UH 3.8A 31 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.