ELC-18E471L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E471L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 470UH 1.5A 150 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E471L Panasonic
    ELC-18E471L Panasonic
    ELC-18E471L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E471L is described as FIXED IND 470UH 1.5A 150 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.