ELC-18E470 Panasonic
  • Part Number: ELC-18E470
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 4.1A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E470 Panasonic
    ELC-18E470 Panasonic
    ELC-18E470 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E470 is described as FIXED IND 47UH 4.1A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"