ELC-18E330L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E330L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 4.6A 26 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E330L Panasonic
    ELC-18E330L Panasonic
    ELC-18E330L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E330L is described as FIXED IND 33UH 4.6A 26 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE