ELC-18E270L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E270L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 4.8A 23 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E270L Panasonic
    ELC-18E270L Panasonic
    ELC-18E270L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E270L is described as FIXED IND 27UH 4.8A 23 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.