ELC-18E220 Panasonic
  • Part Number: ELC-18E220
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 5A 22 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E220 Panasonic
    ELC-18E220 Panasonic
    ELC-18E220 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E220 is described as FIXED IND 22UH 5A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM