ELC-18E181L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E181L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 2.5A 67 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E181L Panasonic
    ELC-18E181L Panasonic
    ELC-18E181L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E181L is described as FIXED IND 180UH 2.5A 67 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"