ELC-18E180L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E180L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 18UH 5.2A 19 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E180L Panasonic
    ELC-18E180L Panasonic
    ELC-18E180L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E180L is described as FIXED IND 18UH 5.2A 19 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH