ELC-18E151L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E151L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150UH 2.6A 61 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E151L Panasonic
    ELC-18E151L Panasonic
    ELC-18E151L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E151L is described as FIXED IND 150UH 2.6A 61 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE