ELC-18E150 Panasonic
  • Part Number: ELC-18E150
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 5.4A 17 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E150 Panasonic
    ELC-18E150 Panasonic
    ELC-18E150 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E150 is described as FIXED IND 15UH 5.4A 17 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK