ELC-18E121L Panasonic
  • Part Number: ELC-18E121L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 120UH 2.8A 47 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E121L Panasonic
    ELC-18E121L Panasonic
    ELC-18E121L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E121L is described as FIXED IND 120UH 2.8A 47 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE