ELC-18E120 Panasonic
  • Part Number: ELC-18E120
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 5.6A 16 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E120 Panasonic
    ELC-18E120 Panasonic
    ELC-18E120 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E120 is described as FIXED IND 12UH 5.6A 16 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.