ELC-18E103 Panasonic
  • Part Number: ELC-18E103
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10MH 330MA 2.7 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18E103 Panasonic
    ELC-18E103 Panasonic
    ELC-18E103 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18E103 is described as FIXED IND 10MH 330MA 2.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS