ELC-18B820L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B820L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 82UH 3.7A 51 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B820L Panasonic
    ELC-18B820L Panasonic
    ELC-18B820L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B820L is described as FIXED IND 82UH 3.7A 51 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N