ELC-18B6R8L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B6R8L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 6.8A 15 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,092
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B6R8L Panasonic
    ELC-18B6R8L Panasonic
    ELC-18B6R8L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B6R8L is described as FIXED IND 6.8UH 6.8A 15 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK