ELC-18B680L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B680L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 4A 46 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 385
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B680L Panasonic
    ELC-18B680L Panasonic
    ELC-18B680L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B680L is described as FIXED IND 68UH 4A 46 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT