ELC-18B5R6L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B5R6L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 5.6UH 7.4A 13 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B5R6L Panasonic
    ELC-18B5R6L Panasonic
    ELC-18B5R6L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B5R6L is described as FIXED IND 5.6UH 7.4A 13 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA