ELC-18B470L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B470L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 4.3A 37 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B470L Panasonic
    ELC-18B470L Panasonic
    ELC-18B470L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B470L is described as FIXED IND 47UH 4.3A 37 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE