ELC-18B3R9L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B3R9L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.9UH 8A 11 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B3R9L Panasonic
    ELC-18B3R9L Panasonic
    ELC-18B3R9L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B3R9L is described as FIXED IND 3.9UH 8A 11 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM