ELC-18B390L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B390L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 4.4A 33 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B390L Panasonic
    ELC-18B390L Panasonic
    ELC-18B390L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B390L is described as FIXED IND 39UH 4.4A 33 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.