ELC-18B270L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B270L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 4.8A 28 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B270L Panasonic
    ELC-18B270L Panasonic
    ELC-18B270L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B270L is described as FIXED IND 27UH 4.8A 28 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN