ELC-18B221L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B221L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 220UH 2.4A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 338
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B221L Panasonic
    ELC-18B221L Panasonic
    ELC-18B221L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B221L is described as FIXED IND 220UH 2.4A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X