ELC-18B181L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B181L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 180UH 2.6A 82 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,007
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B181L Panasonic
    ELC-18B181L Panasonic
    ELC-18B181L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B181L is described as FIXED IND 180UH 2.6A 82 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK