ELC-18B151L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B151L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 150UH 2.7A 72 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,095
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B151L Panasonic
    ELC-18B151L Panasonic
    ELC-18B151L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B151L is described as FIXED IND 150UH 2.7A 72 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE