ELC-18B150L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B150L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 5.9A 21 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,066
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B150L Panasonic
    ELC-18B150L Panasonic
    ELC-18B150L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B150L is described as FIXED IND 15UH 5.9A 21 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.