ELC-18B121L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B121L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 120UH 3A 65 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B121L Panasonic
    ELC-18B121L Panasonic
    ELC-18B121L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B121L is described as FIXED IND 120UH 3A 65 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA