ELC-18B120L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B120L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 6A 18 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ELC-18B120L Panasonic
    ELC-18B120L Panasonic
    ELC-18B120L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B120L is described as FIXED IND 12UH 6A 18 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V