ELC-18B103L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B103L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10MH 360MA 3.9 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 99
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B103L Panasonic
    ELC-18B103L Panasonic
    ELC-18B103L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B103L is described as FIXED IND 10MH 360MA 3.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE