ELC-18B102L Panasonic
  • Part Number: ELC-18B102L
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1MH 1.1A 390 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 489
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELC-18B102L Panasonic
    ELC-18B102L Panasonic
    ELC-18B102L is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELC-18B102L is described as FIXED IND 1MH 1.1A 390 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK